Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chov, aktuality

9. 1. 2009
Jak jste si mohli všimnout jména vždy svému pohlaví neodpovídají, zásadně je neměním, když už jsou na světě! Do dávání jmen jsem zapálená a moje andulky mají svá jména, sotva začínají koukat =)

Máme dvě voliéry. Venkovní (letní) a vnitřní (zimní). Takže dle jejich cítění a nálad si přelézají z tepla do chladu, nebo z chladu do tepla - nikdy totiž není všude stejná teplota.V zimě sou pochopitelně vevnitř, občas, se podívají i ven... a v létě je to jen na nich =)) stejně tak je to se spaním, jednou spí tam, podruhé zas tam.

 

Voliéry mi postavil taťka, se vším mi pomáhá, podporuje mě, pomáhá mi z celým chovem, ...
A ZA TO MU MOC DĚKUJI!

no a mamka mě sponzoruje =D  - taky dík, bez toho by to neexistovalo

 

Co se týče plánů a budoucnosti, tak nic významného nechystám.. žádné koupě, stavbu nic neplánuji...


Obrazek


Obrazek

 
8.7.2009 - jsem natřela voliéru obávanou barvou, ale mohu říct, mně a celé mé rodině se to líbí - velmi!  původní vzhled ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ, aktuální máte o kousek výše ;)
/img/picture/88/smíchaniny-026.jpg

 

9.1.2009 - Jak to tak bývá, mláďata se mi nechce dávat pryč, tohle sou ale už několikaměsíční mláďata a o to hůř je prodat. Jsem líná a nechci schánět majitele, ale deset andulek je moc, moc toho sežerou, venkovní voliéra je jim jakž takž, ale v pohodě se vejdou. Nechce se mi je dávat pryč, opravdu ne, asi u mě zůstanou... další problém je ten, že mám moc příbuzestva v chovu, i když teď už si říkám, že několik následujících roků je zahnízdit nenechám, budu na škole a i tak, je to sice krásný, ale taky sou okolo starosti =). Romeo už je pojmenovanej odmalička, dneska sem modrýho anduláka pojmenovala ALFINA  a tmavě zelenej, asi o samce se jedná, bude Rorýs=RORY.
 
12.7.2010 - Ráno, když jsem vlezla na balkon, tak předemnou uletěla andulka.. ani jsem se moc nelekla, že by to mohla být moje, ale raději jsem si je šla skontrolovat - a byly všechy. Takže k nám přilétla andulka. Do poledne jsem ji sledovala a na večer už ji můj bratříček lapl a já ji mohla skontrolovat a hned jsem ji pustila k andulkám.. ty na ní nějak ošklivě nereagovali, jednak se asi pět hodin seznamovali přes drátěnku a jednak to je mláďátko, takže k němu mají jiný vztah než k dospělé. Je žluto.zelená, ale trochu načepířená, jinak vypadá však v pořádku, snad nebude nějak nemocná. Vypadá jako koupená ze zverimexu (právě kvůli tomu načepíření). Bojí se, ale nemá vůbec žádný respekt vůči ostatním andulkám. Takže ode dnešeka mám andulek devět. Pozn. andulka vypadá na samičku, ale napadlo mě jméno Alfred a tak to taky Alfred bude a basta :)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

anduláčci

(Léňa, 13. 1. 2010 13:01)

Já mám momentálně osum andulek ve dvuo klecích, z toho jsou tři mláďata.Já jim naopak sháněla nové majitele,dávala inzeráty a nic.Do teďka jsem mladý naprodala.Teď jim je měsíc a já už bych byla radši ,kdyby si je někdo vzal.