Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše reakce, dotazy...

25. 2. 2008

Ahoj,

od počátku těchto stránek (a to i původních jaaandulaci.estranky.cz) mi kladete

poměrně často dotazy. Stačí se podívat do Návštěvní knihy, kde se vyskytují převážně dotazy. A dostávám je i na e-mail. Jsem ráda, že jsou tyhle stránky tolik navštěvované. Jenže, čím více sou obsáhlé, tím více nacházím podvodníčků, kteří si kopírují můj text a vydávají jej za svůj.

Ale zpět k dotazům - ptáte se na různé věci - od hnízdění až po smrt. Nemoce a zdraví, ochočení, mluvení, vaše obavy, koupě andulky, věk, samičky a samečkové, vybavení... od všeho něco. A já moc ráda poradím, radit se stále snažím tak, jak nejlépe umím. Dostávám dotazy ohledně toho, kdo se naučí lépe mluvit - sameček nebo samička. Pak se ale setkávám i s dotazy závažnějšími, jako jsou podezření na určitou nemoc či psychiku andulky.

Určtiě jsou tu i tací, kteří mě v lásce nemají. Někteří to prezentují dokonce i komentářích. Já se jen ptám, jak mohu být někomu sympatická či nikoliv, když mě znají jen z řádků psaných na webu. Pokud je tu ale někdo kdo má opravdové argumenty proti mým názorům - sem s nimi :)

Moc mě těší, když se dočítám vaši chválu na moje stránky. To člověka hned povzbudí a motivuje do další práce. A já uvítám všechny vaše tipy na to, co na stránky přidat, co je zde navíc a podobné. - Prosím jen, vše ve vší slušnosti. Pokud mi totiž někdo napíše komentář, jež obsahuje ve většině jen sprostá slova, tak komentář ani nečtu.

Teď už jen snad říci -  Ať vám andulky jdou! :)

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andulky

(Andulka, 2. 6. 2013 10:58)

Jukněte se na www.chovandulek.ic.cz

tvoje stránky

(monika brožová, 7. 3. 2010 14:29)

mně se tvoje stránky moc líbí.budu se podle tvích stránek řídit,jdu si v pátek koupit mou první andulku.

Stránky

(Tomas, 14. 2. 2010 21:51)

přes estranky nikdy nevytvoříš super vzhled:-D
Ale obsahově to je dobré:-)Člověk se tu dozví skoro vše:-D

o-ou

(čau, 12. 4. 2008 15:57)

wow. simpatický, nesimpatický.....to bije do očí