Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čím více hraček, tím lépe

7. 2. 2010
 

Tvrzení :

Andulka se tím zabaví, nebude se nudit a bude tak spokojená. Čím více hraček, tím lépe.


Pravda je taková :
Hračka je samozřejmě vhodná, ale stačí jedna.
Tohle můžeme porovnat s dítětem... čím více hraček bude mít, tím menší o ně bude mít zájem a bude vyžadovat nové... Stejné je to u andulek, andulku si tak "rozmazlíme" a navíc vůbec neplatí pravidlo, že více hraček andulku zabaví napořád. Stejně tak, jako přeplácaná klec, kde se andulka "nemůže ani hnout" = to nevypadá pěkně. Je lepší jedna ale za to praktická a neomrzitelná hračka - jako je například míček, který může válet, nebo zvoneček či rolničku, které vydávají jistý hluk. Zrcátko také není špatný nápad, ale má své jisté ALE. Zde tedy platí - čím méně, tím více.

Koukněte na rubriku -
Zábava pro andulku

------------------------------
Kolik má vaše andulka hraček?
Všímá si jich?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Timmy

(Naty, 20. 8. 2013 11:47)

Můj Timmy má zrovna v kleci 4 hračky : Olympijské kroužky se zvonečkem(ty má moc rád,různě se nima provlíká a zavěšuje), Lucerničkové zrcátko se zvonečkem(miluje ho,upravuje se u něj,cinká jak blázen vždy jen v noci,když je u nás babička,která mu přes klec vždycky hází ručník,aby zmlknul), Semafor se pidi zvoněčkem(moc ho nezajímá jen s do něj občas dibne), Provázek který má přivázaný jako houpačku ze který visí dolů zbytek provázku(to má nejradši,na houpajdě dělá triky a provázek rozebírá).

Hračky

(Kissy*, 2. 7. 2012 22:20)

Moje andulka má takovej most svázaný z provázků a takovejch kroužků, houpačku, ruličku od toaleťáku přepůlenou na půl takže taková klouzačka, kokos zavěšený ve vzduchu jako miska, zvoneček, zrcátko, síť na zadní stěně klece, koupelničku. A pak má venku ještě ptačí strom který zatím dodělávám, ale už tam má další kokos jako misku, houpačku z větviček svázaných do čtverce a takový korálky se kterejm je připevěnej zvoneček :D Ještě chci pořídit žebřík na ten strom, a pod tím stromem ještě pěstuju žabinec, takže takovej ráj :D
Teď když to píšu se mi zdá že je toho strašně moc, ale když sem to dělala nevypadalo to tak :DD A tim tvym článkem, no asi něco sundám :D

Pepíček

(Kamila, 31. 7. 2011 11:11)

Náš Pepa má 3 hračky: zvonek, houpačku, žebříček, a všechny 3 miluje.

Modrásek

(Klára, 3. 7. 2011 0:12)

Můj Modrásek má zrcátko (na ně je přilepený většinu dne), na kterém má i zvoneček, takže když do zrcátka klove, tak zvoní:-) a ještě má houpací bidýlko. Na něj ale většinou spí:-))

Hračky

(Venda - anduláček, 24. 4. 2011 10:30)

Vendelín má 3 hračky: Zrcátko (zrcátko miluje), rolničku (pořád si s ní hraje) a houpací bidýlko (má ho v kleci jen krátce a zatím si ho nevšímá)

hračky

(David, 24. 8. 2010 18:23)

Můj Fiípek má v kleci kuláte otáčivé zrcátko, houpačku, držák na proso který má dole dvě rolničky a poslední(není to tak úplně hračka) je tyčinka. tyčinky se kupují ovocné atd. filípek si je vždy ozobe až na nich neni ani jedno zrníčko a pak zbyde jenom ta tyčka. všechny hračky má moc rád. běhá v kleci a neví s kterou si má hrát dřiv :D

Hračky

(Ondra, 16. 5. 2010 9:02)

Můj Ferda má zrdcátko, houpačku, zvonek a kuličky pověšené pod sebou. Všeho si všímá a se vším si hraje.

hračky

(Míša, 2. 5. 2010 1:34)

Teď právě má v kleci tři. Provázkovou houpačku, kterou miluje. Žebřík na dno klece, který čas od času tahá sem tam po kleci. A nakonec má v rohu u jednoho bidýlka zvoneček, kterého si ale vůbec nevšímá.