Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budeme kamarádi?

2. 3. 2008
Andulka Zvíře Snese/Nesnese - důvod


Andulka Pes Snese - mohou být i přátelé

Andulka Kočka Nesnese - ojediněle snese

Andulka Větší papoušek Nesnese - agresivita, ojediněle snese

Andulka Korela Snese

Andulka Hlodavec Nesnese - existuje několik ,,výjmek" kdy snese

Andulka Kůň, kráva... Nesnese - velikost, plachost

Andulka Rybičky Nesnese - agresivita andulky, ojediněle snese

Andulka Plaz Nesnese - agresivita plazu

Pamatujte! Skoro každé zvíře se s andulkou snese - vy tomu ale musíte pomoc!
Ale had a andulka dohromady asi nikdy nepůjdou... Uvažujte logicky!

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moje andulka

(tessinka, 9. 5. 2012 20:38)

Ahoj, tahle stránka se mi moc líbí,držím se sní a čerpám z ní informace po celé dva roky života mé andulky.Má andulka se jmenuje Honzík. Honzík nemá problémy s nikým. Já mám doma akvárko, a Honzík se v něm rád koupe,nebo pije,ale také rád v době nudy rybičky škádlí. Je sranda se dívat jak si takhle spolu hrají ,protože já vím, že by jim neublížil. Honzík je moc hodný,ale dokáže mít i pevné křídlo. Když ho například obtěžuje malá muška, ožene se po ní,počká si až si někam sedne a potom vletí zaní a ušlape ji. S pejsky se také dokáže vypořádat. Sedne si vysoko na skříň a pouze na něj háže jeho kuličky z plastu. S kočičkou byl nazačátku menší problém,ale časem se to urovnalo, a teď už jsou obrovští kamarádi. Největší kamoš je s želvičkou. Často ji sedá na krunýř a nechá se přenášet.Honzík je celý den puštěný. Může létat celý den po bytě, a večer se sám vrací do klece. I přes jeho skvělý život mám problém. Otázka zní :Denně mu věnuji hodinku a půl hraní s hračkami atd. Mu to ale stále nestačí. Co musím udělat,aby v období nudy neukusoval naše rostlinky, a nezabíjel je tím? Prosím pomozte mi,už jsem s tím zoufalá.

Re: Moje andulka

(klarka, 5. 12. 2015 12:13)

Máte asi moc aktivní andulku, ale musí být krásná a úžasná

Re: Re: Moje andulka

(karolía, 16. 8. 2016 14:03)

honzík je možná aktivní,ale kvůli tomu to není.je to kvůli tomu,že andulky by si nejraději hráli pořád a nikdy nemají dost.

útok

(klarka, 5. 12. 2015 12:09)

Náš pes jednou zaútočil na mého anduláka bertíka a vytrhl mu peří a to je to Australský silky teriér (něco jako yorkšír).

Pejséék A andulkáá....

(Kristínka, 17. 4. 2011 17:28)

Ahoj,Muj pejsek(Bolonský psík) A andulka se snasejí skvele Andulka Si na nej sedá a žužlá srst a nachá se na nem vozit Sou kamosi.....:D

Andulka a rybičky

(Zuza, 26. 3. 2011 12:32)

Andulka a rybičky se snesou ja mam rybičky a Julinka si s nimi rozumí dobře. Pobíhá kolem akvárka a povídá si s nimi a zpívá jim. Opravdu krásně se na to kouká.

andulka a pes

(SimQa, 20. 2. 2011 19:10)

moj pes vzdy ked videl andulky v klietke tak zacal skakat vrtel chvostom a knucal a koli nasim andulkam som udrela macku lebo som mala vonku na stole polozenu klietku a v mojej nepritomnosti pribehla ku klietke macka boh vie co by sa stalo keby som tu macku neudrela

AHOJ

(monika, 22. 2. 2009 14:03)

chtěla bych aby bili štastní ale zároven aby jsme si dobře rozuměli.

AHOJ

(monika, 22. 2. 2009 13:59)

když si koupim 2 andulky a budu se ji každý den strašně moc věnovat,tak se asi nestaneme nejlepšími kamarády a už vůbec je nenaučim mluvit žejo.

druhá andulka

(evča, 19. 1. 2009 16:40)

mám zkušenost,že náš andulák se nesnesl ani z druhou andulkou, kterou jsme hlídali. byl hodně agresivní. když jsme se mazlili s hlídaným, tak hodně žárlil a dával navštěvníkovi jasně najevo, kdo je "pánem" domu. Naopak s morčákem byl náš Aďa velký kámoš :)

Aha

(Ancca, 7. 9. 2008 13:50)

Já bych zas chtěla vidět, jak se počůráš... Taky bych se zasmála XD

:D:D

(Kája, 2. 6. 2008 18:34)

Chtěla bych vidět jak má někdo andulku s koněm dohromady:D Fakt dobré srovnání:D asi se počůrám:D:D